Posłowie z sejmowego zespołu spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego optują za obowiązkiem wprowadzenia stosowanie opon zimowych w okresie od 1 listopada do 31 marca. Za nie stosowanie się do proponowanych zmian, może nam grozić nawet 500 złotych mandatu.
Do końca września pomysł na zmiany w kodeksie drogowym ma się stać oficjalnycm projektem.
Czy ten projekt zostanie przegłosowany? – zobaczymy.

My ze swojej strony zalecamy stosowanie opon zimowych, gdyż jak potwierdzają to wyniki niezależnych badań zwiększają one przyczepność w warunkach zimowych, co zwiększa nasze bezpieczeństwo.

Według badań CBOS blisko 95% polskich kierowców jeździ na oponach zimowych. To jednoznaczenie wskazuje dużą świadomość bezpieczeństwa wśród naszych kierowców.

Zapraszamy do naszego warsztatu na okresową wymianę opon.
Poza wymianą opon oferujemy również usługę przechowywania opon.

2 koemntarzy

  1. Po co gadacie takie głupoty i kłamstwa, że wymiana jest obowiazkowa

    • Proszę o dokładne przeczytanie artykułu. Przytaczamy w nim informacje o PROJEKCIE zespołu ds bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nie ma w nim mowy o obowiązkowej wymianie opon, a jedynie zwrócenie uwagi, że opony zimowe – jak sama nazwa wskazuje – są na zime i w takich warunkach mają najlepsze zastosowanie.
      Serdecznie Pana pozdrawiamy i dziękujemy za komentarz.

Zotaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


jeden × 6 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>